Informacje

Drodzy klienci!

W związku ze stanem epidemii informujemy, nie ma on wpływu na dostarczanie naszych przesyłek – wszyscy Klienci otrzymają zamówione towary bez opóźnień.

W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia co do unikania skupisk ludzkich oraz kontaktów z innymi osobami zachęcamy wszystkich do dokonywania płatności online oraz korzystania z dostawy do Paczkomatów InPost. Przewoźnik ten zapewnia dostawę bezkontaktową 7 dni w tygodniu, w skrytkach dostępnych 24h na dobę.

Odbierając paczkę z Paczkomatu nie musisz dotykać panelu sterującego. Otworzysz ją dzięki aplikacji InPost z poziomu telefonu (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play).

Na czas trwania stanu epidemii obniżamy cenę dostawy przesyłek do paczkomatów do 1 zł, a próg całkowicie darmowej dostawy to teraz tylko 49 zł 

Informujemy, że nasze sklepy stacjonarne w Warszawie i Rzeszowie zostaną zamknięte od 23 marca do odwołania, tak samo jak nasz outlet Salewa w Designer Outlet Warsaw w Piasecznie, który jest nieczynny od 14 marca. Zachęcamy do składania zamówień online, z dostawą do skrytek paczkomatowych.

Zostańmy w domu, ale pozostańmy w kontakcie.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixel